Zespół Szkolno-Przedszkolny w Borkowie

Sroda, 24 kwietnia 2024

ZAPROSZENIE DO SKŁADANIA OFERT 1/04 - remont dachu

ZAPROSZENIE DO SKŁADANIA OFERT 1/04 - unieważnione

Dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolny w Borkowie, zaprasza do składania ofert cenowych na remont pokrycia dachu w głównej części w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Borkowie przy

ul. Akacjowej.

Ze względu na dużą wielkość załączników dokumentacja znajduje się pod poniższym inkiem:

ZAWIADOMIENIE O UNIEWAŻNIENIU POSTĘPOWANIA

Unieważnienie postępowania zapytania ofertowego nr 1/04 z dnia 22.04.2022r. na „Remont pokrycia dachowego w głównej części budynku  Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Borkowie”

Dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolny w Borkowie, informuje że postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego w trybie zapytania ofertowego pn. „Remont pokrycia dachu w głównej części w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Borkowie” zostaje unieważnione.

Przyczyna unieważnienia.

Cena przedstawiona przez Oferentów przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierzał przeznaczyć na realizację zamówienia.

Dyrektor Zespołu

Szkolno-Przedszkolnego w Borkowie