Publiczne Przedszkole w Borkowie

Kiermasz charytatywny "SERDUSZKO DLA GAI"

W dniach 11-15.09.2023 w naszym przedszkolu organizujemy kiermasz charytatywny, z którego dochód przeznaczony będzie na kolejną operację serduszka malutkiej Gai, mieszkanki Straszyna. Na kiermaszu można będzie zakupić ozdoby wykonane przez dzieci oraz wypieki przygotowane przez dzieci i ich rodziców.

Zapraszamy serdecznie wszystkich przedszkolaków, rodziców i pracowników naszego przedszkola do aktywnego udziału w kiermaszu charytatywnym “SERDUSZKO DLA GAI”.

Chętnych rodziców zapraszamy do przygotowania ciasteczek, babeczek lub innych wypieków.

Gaja to maleńka mieszkanka Straszyna, która urodziła się z wrodzonymi wadami serduszka. Jej rodzice zbierają pieniądze na kolejną operację serduszka córeczki w klinice w Genewie.

Całkowity dochód ze sprzedaży zostanie przekazany dla malutkiej Gai.
Zapraszamy do udziału, bo razem możemy więcej!